Orange E-commerce Profile (2.0.0-alpha2) - en to ga translation catalogue (37 entries)

en: Delete
ga: Scrios

en: Username
ga: Ainm úsáideora

en: Remove
ga: Bain

en: Language
ga: Teanga

en: more
ga: Tuilleadh

en: Quantity
ga: Méid

en: Yes
ga: Tá

en: Edit
ga: Cuir in eagar

en: Search
ga: Cuardaigh

en: Total
ga: Iomlán

en: Email
ga: Seoladh R-phost

en: Created
ga: Cruthaithe

en: Price
ga: Praghas

en: Add to cart
ga: Cuir i mo chairt

en: Payment
ga: Íocaíocht

en: User login
ga: Logáil isteach úsáideora

en: Users
ga: Úsádeoirí

en: Checkout
ga: Seiceáil amach

en: English
ga: Béarla

en: ‹ previous
ga: ‹ siar

en: next ›
ga: ar aghaidh ›

en: Member for
ga: Ball ar feadh

en: Shipping
ga: Seachadadh

en: Product
ga: Táirge

en: Completed
ga: Déanta

en: Orders
ga: Orduithe

en: Review
ga: Athbhreithnigh

en: Complete
ga: Déanta

en: Apply
ga: Cuir i bhfeidhm

en: « first
ga: « céad lch.

en: last »
ga: lch. deir »

en: Order status
ga: Stádas an t-ordaithe

en: Order total
ga: Iomlán an t-ordaithe

en: Dashboard
ga: Deais

en: Save Draft
ga: Sábháil Dréacht

en: Unit price
ga: Praghas an aonaid

en: Order number
ga: Uimhir an t-ordaithe
