Orange Profile (2.0.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (379 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Body
nl: Inhoud

en: Register
nl: Registreren

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Submit
nl: Indienen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Content
nl: Inhoud

en: Username
nl: Gebruikersnaam

en: Author
nl: Auteur

en: List
nl: Lijst

en: Subject
nl: Onderwerp

en: Email notification
nl: E-mailmelding

en: Description
nl: Beschrijving

en: Language
nl: Taal

en: more
nl: meer

en: Administration
nl: Beheer

en: Comments
nl: Reacties

en: More
nl: Meer

en: Action
nl: Actie

en: On
nl: Aan

en: Yes
nl: Ja

en: Homepage
nl: Homepagina

en: Categories
nl: Categorieën

en: view
nl: weergeven

en: Advanced options
nl: Uitgebreide opties

en: Edit
nl: Bewerken

en: Date
nl: Datum

en: Size
nl: Grootte

en: Search
nl: Zoeken

en: Reset
nl: Opnieuw instellen

en: Use count
nl: Gebruiksfrequentie

en: Message
nl: Bericht

en: No log messages available.
nl: Geen logberichten beschikbaar.

en: Image
nl: Afbeelding

en: Name
nl: Naam

en: edit
nl: bewerken

en: Taxonomy term
nl: Taxonomieterm

en: Preview
nl: Voorbeeldweergave

en: True
nl: Waar

en: Text Color
nl: Tekstkleur

en: Default
nl: Standaard

en: Background
nl: Achtergrond

en: Background Color
nl: Achtergrondkleur

en: Archive
nl: Archief

en: Icon
nl: Pictogram

en: Filename
nl: Bestandsnaam

en: Updated
nl: Bijgewerkt

en: Layout
nl: Lay-out

en: Component
nl: Besturingselement

en: Components
nl: Componenten

en: Attachment
nl: Bijlage

en: Titles
nl: Titels

en: User
nl: Gebruiker

en: Content type
nl: Inhoudstype

en: Files
nl: Bestanden

en: Created
nl: Aangemaakt

en: Horizontal
nl: Horizontaal

en: Vertical
nl: Verticaal

en: All
nl: Alle

en: Active
nl: Actief

en: Page title
nl: Paginatitel

en: Block
nl: Blok

en: Page
nl: Pagina

en: Site
nl: Website

en: Off
nl: Uit

en: Roles
nl: Rollen

en: Comment
nl: Reactie

en: Published
nl: Gepubliceerd

en: Promoted to front page
nl: Aangeraden op de voorpagina

en: Last access
nl: Laatste toegang

en: Severity
nl: Ernst

en: Gallery
nl: Album

en: Normal
nl: Normaal

en: Last update
nl: Laatst bijgewerkt

en: Thumbnail
nl: Miniatuur

en: Plain text
nl: Platte tekst

en: Desc
nl: Aflopend

en: Payment
nl: Betaling

en: General
nl: Algemeen

en: Table
nl: Tabel

en: Start
nl: Begin

en: Navigation
nl: Navigatie

en: Color
nl: Kleur

en: Role
nl: Rol

en: User login
nl: Gebruikerslogin

en: Users
nl: Gebruikers

en: Button
nl: Knop

en: Anonymous
nl: Anoniem

en: Tools
nl: Hulpmiddelen

en: Recent comments
nl: Recente reacties

en: Page Title
nl: Paginatitel

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: Full
nl: Volledig

en: Gender
nl: Geslacht

en: Display Name
nl: Naam weergeven

en: English
nl: Engels

en: Messages
nl: Berichten

en: ‹ previous
nl: ‹ vorige

en: next ›
nl: volgende ›

en: Member for
nl: Geregistreerd sinds

en: Front page
nl: Voorpagina

en: Languages
nl: Talen

en: Alignment
nl: Uitlijning

en: author
nl: auteur

en: Entity
nl: Entiteit

en: Buttons
nl: Knoppen

en: Days
nl: Dagen

en: Months
nl: Maanden

en: Left
nl: Links

en: Right
nl: Rechts

en: Your message has been sent.
nl: Uw bericht is verzonden.

en: Full Width
nl: Volledige breedte

en: People
nl: Personen

en: Blocked
nl: Geblokkeerd

en: Author Name
nl: Auteursnaam

en: Carousel
nl: Carrousel

en: Glossary
nl: Woordenlijst

en: Changed
nl: Gewijzigd

en: Completed
nl: Voltooid

en: Relationship
nl: Relatie

en: ‹ Previous
nl: ‹ Vorige

en: Next ›
nl: Volgende ›

en: Translations
nl: Vertalingen

en: Unpublished
nl: Niet gepubliceerd

en: Published comments
nl: Gepubliceerde reacties

en: Sticky
nl: Vastgeplakt (sticky)

en: Tabs
nl: Tabbladen

en: Complete
nl: Voltooid

en: Webform
nl: Formulier

en: Next Page >
nl: Volgende pagina >

en: < Previous Page
nl: < Vorige pagina

en: Anonymous user
nl: Anonieme gebruiker

en: Apply
nl: Toepassen

en: Block description
nl: Blokbeschrijving

en: Used in
nl: Gebruikt in

en: Permission
nl: Toegangsrechten

en: Grid
nl: Raster

en: < Previous
nl: < Vorige

en: Global
nl: Algemeen

en: Authenticated user
nl: Geverifieerde gebruiker

en: Menu link title
nl: Titel van menulink

en: Administrator
nl: Beheerder

en: « first
nl: « eerste

en: last »
nl: laatste »

en: No comments available.
nl: Geen reacties beschikbaar.

en: Tab Title
nl: Tabbladtitel

en: A user is considered online for this long after they have last viewed a page.
nl: Een gebruiker wordt online verondersteld voor deze tijd nadat hij voor een laatste keer een pagina heeft bekeken.

en: Hide all
nl: Alles verbergen

en: Show all
nl: Alles weergeven

en: Locked
nl: Vergrendeld

en: Publish content
nl: Inhoud publiceren

en: Unpublish comment
nl: Reactie depubliceren

en: Newest first
nl: Nieuwste eerst

en: Block type
nl: Bloktype

en: Entity type
nl: Entiteitstype

en: User account
nl: Gebruikersaccount

en: Not applicable
nl: Niet van toepassing

en: No content available.
nl: Geen inhoud beschikbaar.

en: Webform submissions
nl: Formulierinzendingen

en: IP address
nl: IP-adres

en: Primary tabs
nl: Primaire tabs

en: Secondary tabs
nl: Secundaire tabs

en: Temporary
nl: Tijdelijk

en: No files available.
nl: Geen bestanden beschikbaar.

en: Frontpage
nl: Voorpagina

en: Delete comment
nl: Reactie verwijderen

en: MIME type
nl: MIME-type

en: Posted in
nl: Geplaatst in

en: Upload date
nl: Uploaddatum

en: Primary
nl: Primair

en: Search index
nl: Zoekindex

en: Publish comment
nl: Reactie publiceren

en: Draft
nl: Concept

en: Save Draft
nl: Conceptversie opslaan

en: Yes/No
nl: Ja/Nee

en: Webform submission
nl: Formulierinzending

en: Education
nl: Opleiding

en: Accordion
nl: Accordeon

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: - All -
nl: - Alle -

en: Publishing status
nl: Publicatiestatus

en: Who's new
nl: Wie is nieuw

en: Personal contact form
nl: Persoonlijk contactformulier

en: Date and time
nl: Datum en tijd

en: Who's online
nl: Wie is online

en: Apply filters
nl: Filters toepassen

en: « First
nl: « Eerste

en: Last »
nl: Laatste »

en: Author name
nl: Naam auteur

en: Breadcrumbs
nl: Kruimelpad

en: Status messages
nl: Statusberichten

en: Marital status
nl: Huwelijkse staat

en: Delete content
nl: Inhoud verwijderen

en: Published status
nl: Publicatiestatus

en: Monthly archive
nl: Maandelijks archief

en: Main page content
nl: Primaire inhoud van de pagina

en: Full comment
nl: Volledige reactie

en: Save comment
nl: Reactie opslaan

en: Unapproved comments
nl: Niet-goedgekeurde reacties

en: The text to be used for this link in the menu.
nl: De tekst die wordt gebruikt voor de link in het menu.

en: Full content
nl: Volledige inhoud

en: Recent content
nl: Recente inhoud

en: No front page content has been created yet.
nl: Er is nog geen inhoud voor de voorpagina aangemaakt.

en: Unpublish content
nl: Publicatie ongedaan maken

en: Make content sticky
nl: Inhoud vastgeplakt bovenaan de lijst maken

en: Make content unsticky
nl: Inhoud niet vastgeplakt bovenaan de lijst maken

en: Promote content to front page
nl: Inhoud op de voorpagina zichtbaar maken

en: Remove content from front page
nl: Inhoud van de voorpagina verwijderen

en: Save content
nl: Inhoud opslaan

en: Find and manage content.
nl: Inhoud zoeken en beheren.

en: Time zones
nl: Tijdzones

en: Taxonomy term page
nl: Pagina met taxonomietermen

en: No people available.
nl: Geen personen beschikbaar.

en: An administrator created an account for you at [site:name]
nl: Er is een account voor u aangemaakt voor [site:name]

en: Find and manage people interacting with your site.
nl: Vind en beheer personen die gebruik maken van de website.

en: Select any filter and click on Apply to see results
nl: Selecteer een van de filters en klik op 'Toepassen' om het resultaat te zien

en: No media available.
nl: Geen media beschikbaar.

en: Geographic
nl: Geografisch

en: Update URL alias
nl: URL-alias bijwerken

en: Bulk update
nl: Bulk-update

en: Contact Us
nl: Contact

en: Recent log messages
nl: Recente logberichten

en: Shown when hovering over the menu link.
nl: Wordt getoond wanneer met de cursor over de menulink wordt bewogen.

en: Manage user accounts, roles, and permissions.
nl: Gebruikersaccounts, rollen en toegangsrechten beheren.

en: Changed date
nl: Aanpassingsdatum

en: Asc
nl: Oplopend

en: Not specified
nl: Niet gespecificeerd

en: Submission saved. You may return to this form later and it will restore the current values.
nl: Inzending opgeslagen. U kunt op een later tijdstip naar dit formulier terugkeren waarbij de huidige waardes zullen worden hersteld.

en: Industry
nl: Industrie

en: 404 page not found
nl: 404 pagina niet gevonden

en: Wide
nl: Breed

en: Media type
nl: Mediatype

en: Country codes
nl: Landcodes

en: No submissions available.
nl: Geen inzendingen beschikbaar.

en: Displaying @start - @end of @total
nl: @start - @end van @total

en: Publish taxonomy term
nl: Taxonomieterm publiceren

en: Unpublish taxonomy term
nl: Taxonomieterm depubliceren

en: Custom block library
nl: Aangepaste blokken-bibliotheek

en: WID
nl: Watchdog-ID

en: Registering module
nl: Module registreren

en: Lists (Views)
nl: Lijsten (Overzichten)

en: Fallback date format
nl: Fallback datumnotatie

en: File usage
nl: Bestandsgebruik

en: 403 access denied
nl: 403 geen toegang

en: Member profile
nl: Ledenprofiel

en: The time that the menu link was last edited.
nl: De tijd waarop de  menu link voor het laatst werd gewijzigd.

en: The time that the user was last edited.
nl: Het tijdstip waarop de gebruiker voor het laatst is bewerkt.

en: Search result highlighting input
nl: Zoekresultaat uitlichten-invoer

en: A partially-completed form was found. Please complete the remaining portions.
nl: Er is een gedeeltelijk ingevuld formulier gevonden, voltooi de overgebleven delen.

en: Media library
nl: Media-bibliotheek

en: Primary admin actions
nl: Primaire beheeracties

en: Large (480×480)
nl: Groot (480×480)

en: Medium (220×220)
nl: Gemiddeld (220×220)

en: Thumbnail (100×100)
nl: Miniatuur (100×100)

en: HTML Date
nl: HTML datum

en: HTML Month
nl: HTML maand

en: HTML Time
nl: HTML tijd

en: HTML Week
nl: HTML week

en: HTML Year
nl: HTML jaar

en: HTML Yearless date
nl: HTML datum zonder jaar

en: Default long date
nl: Standaarddatum - lang

en: Default medium date
nl: Standaarddatum - middel

en: Default short date
nl: Standaarddatum - kort

[ctx: PHP date format]
en: m/d/Y - H:i
nl: d/m/Y - H:i

en: Block the selected user(s)
nl: De geselecteerde gebruiker(s) blokkeren

en: Cancel the selected user account(s)
nl: De geselecteerde gebruikersaccount(s) opheffen

en: Unblock the selected user(s)
nl: De geselecteerde gebruiker(s) activeren

en: Account cancellation request for [user:display-name] at [site:name]
nl: Verzoek om account op te heffen van [user:display-name] op [site:name]

en: Replacement login information for [user:display-name] at [site:name]
nl: Vervangende logininformatie voor [user:display-name] op [site:name]

en: Account details for [user:display-name] at [site:name]
nl: Accountgegevens voor [user:display-name] op [site:name]

en: Account details for [user:display-name] at [site:name] (pending admin approval)
nl: Accountgegevens voor [user:display-name] op [site:name] (wachtend op de goedkeuring van de beheerder)

en: Account details for [user:display-name] at [site:name] (approved)
nl: Accountgegevens voor [user:display-name] op [site:name] (goedgekeurd)

en: Account details for [user:display-name] at [site:name] (blocked)
nl: Accountgegevens voor [user:display-name] op [site:name] (geblokkeerd)

en: Account details for [user:display-name] at [site:name] (canceled)
nl: Accountgegevens voor [user:display-name] op [site:name] (geannuleerd)

en: User tool links, often added by modules
nl: Links voor hulpmiddelen, vaak toegevoegd door modules

en: Find and manage custom blocks.
nl: Aangepaste blokken zoeken en beheren

en: Recent comments.
nl: Recente reacties.

en: Find and manage files.
nl: Bestanden vinden en beheren.

en: All content, by month.
nl: Alle inhoud, op maand.

en: Recent content.
nl: Recente inhoud.

en: All content promoted to the front page.
nl: Alle inhoud die wordt aangeraden op de voorpagina.

en: All content, by letter.
nl: Alle inhoud, op letter.

en: Content belonging to a certain taxonomy term.
nl: Inhoud van een bepaalde taxonomieterm

en: Shows a list of the newest user accounts on the site.
nl: Toont een lijst van de nieuwste gebruikersaccounts op de website.

en: Who's online block
nl: 'Wie is online'-blok

en: Shows the user names of the most recently active users, and the total number of active users.
nl: Toont de gebruikersnamen van de meest recente actieve gebruikers, en het totale aantal actieve gebruikers.

en: Narrow
nl: Smal

en: There are no custom blocks available.
nl: Er zijn geen aagepaste blokken beschikbaar.

en: Files overview
nl: Bestandenoverzicht

en: File usage information for {{ arguments.fid }}
nl: Bestandsgebruikinformatie voor {{ arguments.fid }}

en: Find and manage content
nl: Inhoud vinden en beheren

en: Welcome to [site:name]
nl: Welkom op [site:name]

en: Name or email contains
nl: Naam of e-mail bevat

en: A list of new users
nl: Een lijst van nieuwe gebruikers

en: There are currently @total users online.
nl: Er zijn nu @total gebruikers online.

en: There are currently 0 users online.
nl: Er zijn nu 0 gebruikers online.

en: A list of users that are currently logged in.
nl: Een lijst van gebruikers die nu zijn ingelogd.

en: Admin profile
nl: Beheerdersprofiel

en: Configuration for site administrators
nl: Configuratie voor site-beheerders

en: Configuration for site members
nl: Configuratie voor gebruikers

en: Delete media
nl: Media verwijderen

en: Media name
nl: Medianaam

en: Linkit result thumbnail
nl: Linkit resultaat-miniatuurweergave

en: Back to form
nl: Terug naar formulier

en: Country names
nl: Landnamen

en: Is draft
nl: Concept

en: Sorry...This form is closed to new submissions.
nl: Sorry, dit formulier is gesloten. Geen nieuwe inzendingen meer mogelijk.

en: Please review your submission. Your submission is not complete until you press the "Submit" button!
nl: Controleer uw inzending. Uw inzending is niet voltooid, totdat u klikt op de 'Indienen'-knop.

en: No more submissions are permitted.
nl: Geen nieuwe inzendingen toegestaan.

en: Sunday: Sunday
    Monday: Monday
    Tuesday: Tuesday
    Wednesday: Wednesday
    Thursday: Thursday
    Friday: Friday
    Saturday: Saturday
nl: Zondag: Zondag
    Maandag: Maandag
    Dinsdag: Dinsdag
    Woensdag: Woensdag
    Donderdag: Donderdag
    Vrijdag: Vrijdag
    Zaterdag: Zaterdag

en: Yes: Yes
    No: No
nl: Ja: Ja
    Nee: Nee

en: Save media
nl: Media opslaan

en: This form is confidential. You must <a href="[site:login-url]/logout?destination=[current-page:url:relative]">Log out</a> to submit it.
nl: Dit formulier is vertrouwelijk en kan pas na <a href="[site:login-url]/logout?destination=[current-page:url:relative]">uitloggen</a> worden gebruikt.

en: Likert: Agreement
nl: Likertschaal: Overeenstemming

en: 1: Much Worse
    2: Somewhat Worse
    3: About the Same
    4: Somewhat Better
    5: Much Better
nl: 1: Veel slechter
    2: Slechter
    3: Hetzelfde
    4: Beter
    5: Veel beter

en: Likert: Comparison
nl: Likertschaal: Vergelijking

en: 1: Strongly Disagree
    2: Disagree
    3: Neutral
    4: Agree
    5: Strongly Agree
nl: 1: Helemaal oneens
    2: Oneens
    3: Neutraal
    4: Eens
    5: Helemaal eens

en: Likert: Importance
nl: Likertschaal: Belangrijkheid

en: 1: Not at all Important
    2: Somewhat Important
    3: Neutral
    4: Important
    5: Very Important
nl: 1: Totaal niet belangrijk
    2: Beetje belangrijk
    3: Neutraal
    4: Belangrijk
    5: Zeer belangrijk

en: Likert: Satisfaction
nl: Likertschaal: Tevredenheid

en: 1: Very Unsatisfied
    2: Unsatisfied
    3: Neutral
    4: Satisfied
    5: Very Satisfied
nl: 1: Zeer ontevreden
    2: Ontevreden
    3: Neutraal
    4: Tevreden
    5: Zeer tevreden

en: 1: Definitely Not
    2: Probably Not
    3: Not Sure
    4: Probably
    5: Definitely
nl: 1: Absoluut niet
    2: Waarschijnlijk niet
    3: Niet zeker
    4: Waarschijnlijk
    5: Absoluut

en: Likert
nl: Likertschaal

en: Credit card codes
nl: Creditcard-codes

en: Publish media
nl: Media publiceren

en: Unpublish media
nl: Media depubliceren

en: Single: Single
    Married: Married
    Divorced: Divorced
    Widowed: Widowed
nl: Alleenstaand: Alleenstaand
    Getrouwd: Getrouwd
    Gescheiden: Gescheiden
    'Weduwe of weduwnaar': 'Weduwe of weduwnaar'

en: January: January
    February: February
    March: March
    April: April
    May: May
    June: June
    July: July
    August: August
    September: September
    October: October
    November: November
    December: December
nl: Januari: Januari
    Februari: Februari
    Maart: Maart
    April: April
    Mei: Mei
    Juni: Juni
    Juli: Juli
    Augustus: Augustus
    September: September
    Oktober: Oktober
    November: November
    December: December

en: Employment status
nl: Werkgelegenheidsstatus

en: Ethnicity
nl: Etniciteit

en: Parent: Parent
    'Significant Other': 'Significant Other'
    Sibling: Sibling
    Child: Child
    Friend: Friend
nl: Ouder: Ouder
    Wederhelft: Wederhelft
    'Broer of zus': Broer of zus
    Kind: Kind
    Vriend: Vriend

en: Male: Male
    Female: Female
    Transgender: Transgender
nl: Man: Man
    Vrouw: Vrouw 
    Transgender: Transgender

en: Likert: Quality
nl: Likertschaal: Kwaliteit

en: 1: Poor
    2: Fair
    3: Good
    4: Very good
    5: Excellent
nl: 1: Slecht
    2: Voldoende
    3: Goed
    4: Zeer goed
    5: Uitstekend

en: Find and manage media.
nl: Media zoeken en beheren.

en: Unable to display this webform. Please contact the site administrator.
nl: Het formulier kan niet getoond worden. Neem contact op met de beheerder.

en: New submission added to [webform:title].
nl: Nieuwe inzending voor [webform:title] opgeslagen.

en: Basic email contact webform.
nl: Eenvoudig e-mailcontactformulier

en: Webform submission from: [webform_submission:source-entity]
nl: Inzending webformulier: [webform_submission:source-entity]

en: Submitted on [webform_submission:created]
    Submitted by: [webform_submission:user]
    
    Submitted values are:
    [webform_submission:values]
nl: Ingezonden op [webform_submission:created]
    Ingezonden door: [webform_submission:user]
    
    Ingezonden waardes:
    [webform_submission:values]

en: <p>Submitted on [webform_submission:created]</p>
    <p>Submitted by: [webform_submission:user]</p>
    <p>Submitted values are:</p>
    [webform_submission:values]
nl: <p>Ingezonden op [webform_submission:created]</p>
    <p>Ingezonden door: [webform_submission:user]</p>
    <p>Ingezonden waardes:</p>
    [webform_submission:values]

en: Delete submission
nl: Inzending verwijderen

en: Phone type
nl: Telefoontype

en: Home: Home
    Office: Office
    Cell: Cell
nl: Thuis: Thuis
    Kantoor: Kantoor
    Mobiel: Mobiel

en: This form has not yet been opened to submissions.
nl: Dit formulier is nog niet geopend voor inzendingen.

en: Demographic
nl: Demografisch

en: [webform:title]: Preview
nl: [webform:title]: Voorbeeldweergave

en: Please login to access the uploaded file.
nl: Login om toegang te krijgen tot het bestand.

en: [webform_submission:submitted-to]: Submission #[webform_submission:serial]
nl: [webform_submission:submitted-to]: Inzending #[webform_submission:serial]

en: Find and manage comments.
nl: Zoek en beheer reacties.

en: The approved comments listing.
nl: Lijst met goedgekeurde reacties.

en: Comments published
nl: Reacties gepubliceerd.

en: The unapproved comments listing.
nl: Lijst met afgekeurde reacties.

en: Comments unapproved
nl: Reacties afgekeurd

en: {Empty}
nl: {Leeg}

en: Please login to access this submission.
nl: Login om toegang te krijgen tot deze inzending.

en: Unable to process this submission. Please contact the site administrator.
nl: De inzending kan niet verwerkt worden. Neem alstublieft contact op met de site administrator.

en: Name (A-Z)
nl: Naam (A-Z)

en: Name (Z-A)
nl: Naam (Z-A)

en: Please login to access this form.
nl: Login om toegang te krijgen tot dit formulier.

en: Indicates required field
nl: Aanduiding van verplicht veld

en: This submission has been locked.
nl: Deze inzending is vergrendeld.

en: This submission has been autofilled with your previous submission.
nl: Deze inzending is automatisch ingevuld met uw vorige inzending.

en: You have already submitted this webform. <a href="#">View your previous submission</a>.
nl: U heeft dit formulier reeds ingezonden. <a href="#">Bekijk uw vorige inzending</a>.

en: You have already submitted this webform. <a href="#">View your previous submissions</a>.
nl: U heeft dit formulier reeds ingezonden. <a href="#">Bekijk uw vorige inzendingen</a>.

en: Display submissions.
nl: Inzendingen weergeven.

en: Administer submissions.
nl: Inzendingen beheren.

en: Manage submissions.
nl: Inzendingen beheren.

en: Review submissions.
nl: Inzendingen nakijken.

en: Lock submission
nl: Inzending vergrendelen

en: Unlock submission
nl: Inzending ontgrendelen

en: Edit {{ name }}
nl: {{ name }} bewerken

en: Widget (table)
nl: Widget (tabel)

en: You have a pending draft for this webform. <a href="#">Load your pending draft</a>.
nl: U heeft een openstaand concept voor dit formulier. <a href="#">Open uw bestaande concept</a>.

en: You have pending drafts for this webform. <a href="#">View your pending drafts</a>.
nl: U heeft openstaande concepten voor dit formulier. <a href="#">Bekijk uw openstaande concepten</a>.

en: Media Library thumbnail (220×220)
nl: Mediabibliotheek miniatuur (220×220)

en: Delete {{ name }}
nl: {{ name }} verwijderen

en: Province codes
nl: Provinciecodes

en: Province names
nl: Provincienamen
