Ordered List (8.x-1.0) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: Selected
bs: Odabrano

en: Fields
bs: Polja

en: Ordered list
bs: Uređena lista
