Ordered List (8.x-1.0) - en to nl translation catalogue (10 entries)

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Selected
nl: Geselecteerd

en: Fields
nl: Velden

en: Move Up
nl: Omhoog schuiven

en: Move Down
nl: Naar beneden schuiven

en: Select
nl: Selecteren

en: Available
nl: Beschikbaar

en: Ordered list
nl: Geordende lijst

en: Deselect
nl: Deselecteer
