Ordered List (8.x-1.0) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Yes
pt: Sim

en: No
pt: Não

en: Selected
pt: Selecionado

en: Fields
pt: Campos

en: Select
pt: Selecionar

en: Ordered list
pt: Lista ordenada
