Ordered List (8.x-1.1) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: Selected
cy: Wedi ei ddewis

en: Fields
cy: Meysydd

en: Select
cy: Dewis

en: Ordered list
cy: Rhestr mewn trefn
