Ordered List (8.x-1.1) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Selected
gl: Seleccionado

en: Fields
gl: Campos

en: Select
gl: Selección múltiple

en: Available
gl: Dispoñible

en: Ordered list
gl: Lista ordenada
