Ordered List (8.x-1.1) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Selected
pl: Wybrany

en: Fields
pl: Pola

en: Labels
pl: Etykiety

en: Select
pl: Wybierz

en: Available
pl: Dostępne

en: Ordered list
pl: Uporządkowana lista
