Ordered List (8.x-1.1) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Selected
sk: Zvolené

en: Fields
sk: Polia

en: Select
sk: Zvoľte

en: Available
sk: Dostupné

en: Ordered list
sk: Usporiadaný zoznam
