Ordered List (8.x-1.2) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: Closed
ca: Tancat

en: Open
ca: Obert

en: Selected
ca: Seleccionat

en: Fields
ca: Camps

en: Labels
ca: Etiquetes

en: Select
ca: Seleccioneu

en: Available
ca: Disponible

en: Ordered list
ca: Llista ordenada
