Ordered List (8.x-1.2) - en to oc translation catalogue (9 entries)

en: Closed
oc: Tampat

en: Open
oc: Dobèrt

en: Selected
oc: Seleccionat

en: Fields
oc: Camps

en: Labels
oc: Etiquetas

en: Select
oc: Seleccionar

en: Available
oc: Disponible

en: Ordered list
oc: Lista triada

en: Ordered List
oc: Lista ordenada
