Ordered List (8.x-1.3) - en to hu translation catalogue (10 entries)

en: Closed
hu: Lezárt

en: Open
hu: Nyitott

en: Selected
hu: Kiválasztott

en: Fields
hu: Mezők

en: Move Up
hu: Mozgatás fel

en: Move Down
hu: Mozgatás le

en: Labels
hu: Feliratok

en: Select
hu: Kiválasztás

en: Available
hu: Elérhető

en: Ordered list
hu: Sorszámozott lista
