Ordered List (8.x-1.3) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Closed
is: Lokuð

en: Open
is: Opna

en: Selected
is: Valið

en: Fields
is: Svæði

en: Ordered list
is: Raðaður listi
