Ordered List (8.x-1.4) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: Closed
az: Bağlıdır

en: Open
az: Aç

en: Selected
az: Seçildi

en: Fields
az: Sahələr

en: Select
az: Seçin

en: Available
az: Mövcuddur

en: Ordered list
az: Sifarişli siyahısı
