Ordered List (8.x-1.4) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: Closed
cs: Zavřená

en: Open
cs: Otevřené

en: Selected
cs: Vybráno

en: Fields
cs: Pole

en: Labels
cs: Názvy

en: Select
cs: Vybrat

en: Available
cs: K dispozici

en: Ordered list
cs: Číslovaný seznam
