Ordered List (8.x-1.4) - en to fr translation catalogue (12 entries)

en: Closed
fr: Fermé

en: Open
fr: Ouvert

en: Selected
fr: Sélectionné

en: Fields
fr: Champs

en: Move Up
fr: Déplacement vers le haut

en: Move Down
fr: Déplacement vers le bas

en: Labels
fr: Étiquettes

en: Select
fr: Sélectionner

en: Available
fr: Disponible

en: Ordered list
fr: Liste ordonnée

en: Ordered List
fr: Liste ordonnée

en: Display element open by default.
fr: Afficher l'élément ouvert par défaut.
