Ordered List (8.x-1.4) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Closed
id: Ditutup

en: Open
id: Buka

en: Selected
id: Terpilih

en: Fields
id: Bidang isian

en: Select
id: Pilih

en: Available
id: Ketersediaan

en: Ordered list
id: Daftar terurut
