Ordered List (8.x-1.4) - en to kn translation catalogue (9 entries)

en: Closed
kn: ಮುಚ್ಚಲಾಗಿದೆ

en: Open
kn: ತೆರೆ

en: Selected
kn: ಆರಿಸಲಾದ

en: Move Up
kn: ಮೇಲೆ ಚಲಿಸು

en: Move Down
kn: ಕೆಳಗೆ ಚಲಿಸು

en: Labels
kn: ಲೇಬಲ್‌ಗಳು

en: Select
kn: ಆರಿಸಿ

en: Available
kn: ಲಭ್ಯ

en: Ordered list
kn: ಅನುಕ್ರಮಿತ ಪಟ್ಟಿ
