Ordered List (8.x-1.5) - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: Closed
eu: Itxita

en: Open
eu: Ireki

en: Selected
eu: Hautatuta

en: Fields
eu: Eremuak

en: Labels
eu: Etiketak

en: Select
eu: Aukeratu

en: Available
eu: Gaituta

en: Ordered list
eu: Zerrenda ordenatua
