Ordered List (8.x-1.5) - en to ru translation catalogue (10 entries)

en: Closed
ru: Закрыто

en: Open
ru: Открыть

en: Selected
ru: Выбрано

en: Fields
ru: Поля

en: Labels
ru: Метки

en: Select
ru: Выбрать

en: Available
ru: Доступно

en: Ordered list
ru: Пронумерованный список

en: Deselect
ru: Снять выделение

en: Ordered List
ru: Нумерованный список
