Ordered List (8.x-1.6) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Closed
bo: ཁ་བརྒྱབ་ཟིན

en: Open
bo: ཁ་ཕྱེ

en: Selected
bo: བདམས་ཟིན་པ

en: Fields
bo: གནས་ཁོངས།

en: Select
bo: གདམ་གསེས

en: Ordered list
bo: གོ་རིམ་ཅན་གྱི་མིང་ཐོ
