Ordered List (8.x-1.6) - en to es translation catalogue (10 entries)

en: Closed
es: Cerrado

en: Open
es: Abierta

en: Selected
es: Seleccionado

en: Fields
es: Campos

en: Move Up
es: Mover arriba

en: Move Down
es: Mover abajo

en: Labels
es: Etiquetas

en: Select
es: Seleccionar

en: Available
es: Disponible

en: Ordered list
es: Lista ordenada
