Ordered List (8.x-1.6) - en to et translation catalogue (10 entries)

en: Closed
et: Suletud

en: Open
et: Avatud

en: Selected
et: Valitud

en: Fields
et: Väljad

en: Move Up
et: Liiguta üles

en: Move Down
et: Liiguta alla

en: Labels
et: Sildid

en: Select
et: Vali

en: Available
et: Saadaval

en: Ordered list
et: Järjestatud loend
