Ordered List (8.x-1.6) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: Closed
ro: Închis

en: Open
ro: Deschideți

en: Selected
ro: Selectat

en: Fields
ro: Câmpuri

en: Labels
ro: Etichete

en: Select
ro: Alege

en: Available
ro: Disponibil

en: Ordered list
ro: Listă ordonată
