Ordered List (8.x-1.6) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Closed
bg: Закрито

en: Open
bg: Отвори

en: Selected
bg: Избрано

en: Labels
bg: Етикети

en: Select
bg: Избери
