Ordered List (8.x-1.6) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Closed
da: Lukket

en: Open
da: Åben

en: Selected
da: Valgt

en: Fields
da: Felter

en: Labels
da: Etiketter

en: Select
da: Vælg

en: Available
da: Tilgængelig

en: Ordered list
da: Ordnet liste
