Ordered List (8.x-1.6) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Closed
lt: Uždara

en: Open
lt: Atvira

en: Selected
lt: Pasirinkta

en: Fields
lt: Laukeliai

en: Labels
lt: Žymės

en: Select
lt: Pasirinkti
