Ordered List (8.x-1.6) - en to uk translation catalogue (12 entries)

en: Closed
uk: Закрито

en: Open
uk: Відкрито

en: Selected
uk: Вибране

en: Fields
uk: Поля

en: Move Up
uk: Пересунути вгору

en: Move Down
uk: Пересунути вниз

en: Labels
uk: Мітки

en: Select
uk: Вибір

en: Available
uk: Доступно

en: Ordered list
uk: Нумерований список

en: Deselect
uk: Зняти виділення

en: Ordered List
uk: Нумерований список
