Orejime (2.0.0-rc1) - en to br translation catalogue (8 entries)

en: Title
br: Titl

en: Status
br: Statud

en: Delete
br: Dilemel

en: Edit
br: Kemmañ

en: Settings
br: Arventennoù

en: View
br: Gwel

en: About
br: Diwar-benn

en: Language settings
br: Arventennoù yezh
