Orejime (2.0.1) - en to eu translation catalogue (29 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Status
eu: Egoera

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Description
eu: Azalpena

en: Categories
eu: Kategoriak

en: Edit
eu: Editatu

en: Weight
eu: Pisua

en: Required
eu: Beharrezkoa

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Name
eu: Izena

en: General settings
eu: Ezarpen orokorrak

en: Label
eu: Etiketa

en: Background Color
eu: Atzealdearen (Background) Kolorea

en: View
eu: Bista

en: Created
eu: Sortua

en: Revisions
eu: berrikuspenak

en: Authored by
eu: Honek egina:

en: Domain
eu: Domeinua

en: Text color
eu: Testuaren kolorea

en: Create new revision
eu: Sortu bertsio berria

en: Revisions for %title
eu: %title(e)ko berrikuspenak

en: Revision
eu: Berrikuspena

en: Changed
eu: Aldatuta

en: Debug
eu: Araztu

en: Services
eu: Zerbitzuak

en: About
eu: (r)i buruz

en: Language settings
eu: Hizkuntza ezarpenak

en: Publishing status
eu: Argitaratze egoera
