Orejime (2.0.1) - en to mn translation catalogue (18 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Status
mn: Төлөв

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Description
mn: Тайлбар

en: Categories
mn: Ангиллууд

en: Edit
mn: Засварлах

en: Weight
mn: Жин

en: Required
mn: Шаардлагатай

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Name
mn: Нэр

en: View
mn: Харах

en: Created
mn: Үүссэн

en: Authored by
mn: Зохиосон

en: Domain
mn: Домэйн

en: Text color
mn: Текстний өнгө

en: Revert
mn: Буцаах

en: Language settings
mn: Хэлний тохируулга
