Orejime (2.0.1) - en to uk translation catalogue (53 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Status
uk: Стан

en: Delete
uk: Видалити

en: Operations
uk: Операції

en: Description
uk: Опис

en: Categories
uk: Категорії

en: Edit
uk: Редагувати

en: Weight
uk: Вага

en: Required
uk: Обов’язкове

en: Settings
uk: Налаштування

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: General settings
uk: Загальні налаштування

en: Label
uk: Мітка

en: Background Color
uk: Колір тла

en: View
uk: Перегляд

en: Created
uk: Створено

en: Revisions
uk: Редакції

en: Authored by
uk: Автор

en: Domain
uk: Домен

en: Debug Mode
uk: Режим зневадження

en: Colors
uk: Кольори

en: Text color
uk: Колір тексту

en: Create new revision
uk: Створювати нову редакцію

en: Revert
uk: Відновити

en: Revisions for %title
uk: Редакції для матеріалу %title

en: Revision
uk: Редакція

en: Changed
uk: Змінено

en: Light color
uk: Колір висвітлення

en: Revision of %title from %date
uk: Редакція матеріалу %title від %date

en: Texts
uk: Тексти

en: Debug
uk: Зневадження

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
uk: Ви дійсно бажаєте повернутися до редакції за %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити редакцію від %revision-date?

en: Services
uk: Служби

en: Border color
uk: Колір рамки

en: Enable custom CSS
uk: Увімкнути власні CSS

en: About
uk: Про модуль

en: Delete all revisions
uk: Видалення всіх редакцій

en: Enabled by default
uk: Увімкнено за замовчуванням

en: Language settings
uk: Налаштування мови

en: Publishing status
uk: Стан публікації

en: Copy of the revision from %date.
uk: Копія редакції від %date.

en: Current revision
uk: Поточна редакція

en: Apps
uk: Програми

en: Privacy Policy
uk: Політика приватності

en: Scripts
uk: Скрипти

en: Cookies
uk: Куки

en: The time that the entity was created.
uk: Час створення сутності.

en: The time that the entity was last edited.
uk: Час останнього редагування сутності.

en: @date by @username
uk: @date від @username

en: @langname revisions for %title
uk: Редакції @langname для матеріалу %title

en: Are you sure you want to revert @language translation to the revision from %revision-date?
uk: Ви дійсно бажаєте повернутися до перекладі на мову @language у редакції за %revision-date?

en: Revert content shared among translations
uk: Повернути матеріал, котрий існує в перекладах
