Orejime (2.0.10) - en to ast translation catalogue (25 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Status
ast: Estáu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Description
ast: Descripción

en: Categories
ast: Categoríes

en: Edit
ast: Editar

en: Weight
ast: Pesu

en: Image
ast: Imaxe

en: Required
ast: Requeríu

en: Settings
ast: Preferencies

en: Name
ast: Nome

en: General settings
ast: Preferencies Xenerales

en: Label
ast: Etiqueta

en: View
ast: Vista

en: Continue
ast: Siguir

en: Created
ast: Fechu

en: Revisions
ast: Revisiones

en: Authored by
ast: Fechu por

en: Domain
ast: Dominiu

en: Text color
ast: Color del testu

en: Create new revision
ast: Facer una versión nueva

en: Revert
ast: Desfacer

en: Revisions for %title
ast: Revisiones pa %title

en: Revision
ast: Revisión
