Orejime (2.0.11) - en to bs translation catalogue (30 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: Description
bs: Opis

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Categories
bs: Kategorije

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Weight
bs: Težina

en: Image
bs: Slika

en: Required
bs: Obavezno

en: Settings
bs: Postavke

en: Name
bs: Ime

en: Label
bs: Oznaka

en: View
bs: Pregled

en: Continue
bs: Nastavi

en: Created
bs: Kreiran

en: Revisions
bs: Revizije

en: Authored by
bs: Napisao

en: Colors
bs: Boje

en: Text color
bs: Boja teksta

en: Create new revision
bs: Kreiraj novu reviziju

en: Revert
bs: Vratiti

en: Revisions for %title
bs: Revizije za %title

en: Revision
bs: Revizije

en: Revision of %title from %date
bs: Revizija za %title od %date

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
bs: Jeste li sigurni da želite da povratite reviziju od %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
bs: Jeste li sigurni da želite da obrišete reviziju od %revision-date?

en: Language settings
bs: Jezičke postavke

en: Copy of the revision from %date.
bs: Kopiraj reviziju od %date.
