Orejime (2.0.12) - en to be translation catalogue (39 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Status
be: Статус

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Description
be: Апісанне

en: Disabled
be: Выключана

en: Enabled
be: Уключана

en: Categories
be: Катэгорыі

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Weight
be: Вага

en: Image
be: Малюнак

en: Required
be: Абавязкова

en: Settings
be: Налады

en: Name
be: Імя

en: General settings
be: Агульныя наладкі

en: Label
be: Подпіс

en: View
be: Праглядзець

en: Continue
be: Працягнуць

en: Created
be: Створана

en: Revisions
be: Версіі

en: Original image
be: Сапраўдная выява

en: Authored by
be: Аўтар:

en: Domain
be: Дамен

en: Text color
be: Колер  тэксту

en: Create new revision
be: Стварыць новую версію

en: Revert
be: Вярнуць да ранейшага стану

en: Revisions for %title
be: Версіі %title

en: Revision
be: Версія

en: Revision of %title from %date
be: Вэрсыя %title ад %date

en: Debug
be: Адладжваць праграму (debug)

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
be: Вы ўпэўнены, што жадаеце вярнуцца да версіі ад %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
be: Вы ўпэўнены, што жадаеце выдаліць версію ад %revision-date?

en: About
be: Аб

en: Language settings
be: Моўныя налады

en: Publishing status
be: Статус публікацыі

en: Copy of the revision from %date.
be: Дуплікат версіі з %date.

en: Image style
be: Стыль выявы

en: None (original image)
be: Ніяк (сапраўдная выява)

en: Image style: @style
be: Стыль выявы: @style
