Orejime (2.0.12) - en to no translation catalogue (49 entries)

en: Title
no: Tittel

en: Delete
no: Slett

en: Operations
no: Handlinger

en: Description
no: Beskrivelse

en: Disabled
no: Deaktivert

en: Enabled
no: Aktivert

en: unknown
no: ukjent

en: Categories
no: Kategorier

en: Edit
no: Rediger

en: Weight
no: Vekt

en: Image
no: Bilde

en: Required
no: Obligatorisk

en: Settings
no: Innstillinger

en: Name
no: Navn

en: General settings
no: Generelle innstillinger

en: Label
no: Etikett

en: Background Color
no: Bakgrunnsfarge

en: View
no: Vis

en: Continue
no: Fortsett

en: Created
no: Opprettet

en: Revisions
no: Versjoner

en: Original image
no: Originalt bilde

en: Authored by
no: Skrevet av

en: Domain
no: Domene

en: Colors
no: Farger

en: Text color
no: Tekstfarge

en: Create new revision
no: Opprett ny versjon, den forrige versjonen arkiveres

en: Revert
no: Tilbakefør til tidligere versjon

en: Revisions for %title
no: Versjoner for %title

en: Revision
no: Versjon

en: Changed
no: Endret

en: Revision of %title from %date
no: Versjonen av %title fra %date

en: Debug
no: Feilsøk

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
no: Er du sikker på at du vil bytte ut versjonen som vises med versjonen fra %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
no: Er du sikker på at du vil slette versjonen fra %revision-date?

en: About
no: Om

en: Delete all revisions
no: Slett alle revisjoner

en: Language settings
no: Språkinnstillinger

en: Publishing status
no: Publiseringsstatus

en: Copy of the revision from %date.
no: Kopi av versjonen fra %date.

en: Current revision
no: Nåværende revisjon

en: Image style
no: Bildestil

en: None (original image)
no: Ingen (originalt bilde)

en: Image style: @style
no: Bildestil: @style

en: Configure Image Styles
no: Sett opp bildestiler

en: @date by @username
no: @date av @username

en: @langname revisions for %title
no: @langname revisjoner for %title

en: Are you sure you want to revert @language translation to the revision from %revision-date?
no: Er du sikker på at du vil tilbakestille @language oversettelsen til revisjonen fra %revision-date?

en: Revert content shared among translations
no: Tilbakestill innhold som er delt blant oversettelsene
