Orejime (2.0.15) - en to ms translation catalogue (35 entries)

en: Title
ms: Tajuk

en: Delete
ms: Padam

en: Operations
ms: Operasi-operasi

en: Description
ms: Huraian

en: Disabled
ms: Dinyahbolehkan

en: Enabled
ms: Dibolehkan

en: Categories
ms: Kategori

en: Edit
ms: Sunting

en: Weight
ms: Pemberat

en: Image
ms: Imej

en: Required
ms: Diperlukan

en: Settings
ms: Pengesetan

en: Name
ms: Nama

en: General settings
ms: Seting umum

en: View
ms: Pandangan

en: Continue
ms: Teruskan

en: Created
ms: Diciptakan

en: Revisions
ms: Semakan

en: Original image
ms: Imej asal

en: Authored by
ms: Dikarang oleh

en: Text color
ms: Warna teks

en: Create new revision
ms: Mencipta semakan baru

en: Revert
ms: Kembali ke keadaan asal

en: Revisions for %title
ms: Semakan bagi %title

en: Revision
ms: Semakan

en: Revision of %title from %date
ms: Semakan %title dari %date

en: Debug
ms: Nyahpijat

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
ms: Pastikah anda ingin mengkembalikan semakan pada %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
ms: Pastikah anda ingin memadamkan semakan pada %revision-date?

en: About
ms: Perihal

en: Language settings
ms: Seting bahasa

en: Copy of the revision from %date.
ms: Salin semakan dari %date.

en: Image style
ms: Stail imej

en: None (original image)
ms: Tiada (imej asal)

en: Image style: @style
ms: Stail imej: @style
