Orejime (2.0.15) - en to se translation catalogue (10 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Delete
se: Sihko

en: Description
se: Čilgehus

en: Edit
se: Rievdat

en: Image
se: Govva

en: Name
se: Namma

en: View
se: Čájet

en: Created
se: Almmuhuvvon

en: Revisions
se: Versuvnnat

en: About
se: Birra
