Orejime (2.0.2) - en to ka translation catalogue (20 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Status
ka: სტატუსი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Description
ka: აღწერა

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Categories
ka: კატეგორიები

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Weight
ka: წონა

en: Required
ka: სავალდებულო

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Name
ka: სახელი

en: General settings
ka: ზოგადი პარამეტრები

en: Label
ka: სათაური

en: Created
ka: შექმნილია

en: Authored by
ka: ავტორი

en: Domain
ka: დომენი

en: Text color
ka: ტექსტის ფერი

en: Revert
ka: დაბრუნება
