Orejime (2.0.2) - en to pl translation catalogue (47 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Description
pl: Opis

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Enabled
pl: Włączone

en: Categories
pl: Kategorie

en: Edit
pl: Edytuj

en: Weight
pl: Waga

en: Required
pl: Wymagane

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Name
pl: Nazwa

en: General settings
pl: Ustawienia ogólne

en: Label
pl: Etykieta

en: Background Color
pl: Kolor tła

en: View
pl: Widok

en: Created
pl: Utworzono

en: Revisions
pl: Wersje

en: Authored by
pl: Autor

en: Domain
pl: Domena

en: Colors
pl: Kolory

en: Text color
pl: Kolor tekstu

en: Create new revision
pl: Dodaj nową wersję

en: Revert
pl: Przywróć

en: Revisions for %title
pl: Wersje dla %title

en: Revision
pl: Wersja

en: Changed
pl: Zmieniono

en: Revision of %title from %date
pl: Wersja %title z dnia %date

en: Debug
pl: Debugowanie

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
pl: Czy na pewno przywrócić wersję z dnia %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
pl: Czy na pewno usunąć wersję z dnia %revision-date?

en: Services
pl: Serwisy

en: Border color
pl: Kolor ramki

en: About
pl: O stronie

en: Primary color
pl: Główny kolor

en: Delete all revisions
pl: Usuń wszystkie wersje

en: Enabled by default
pl: Domyślnie włączone

en: Language settings
pl: Ustawienia językowe

en: Publishing status
pl: Status publikacji

en: Copy of the revision from %date.
pl: Kopia z %date.

en: Current revision
pl: Bieżąca wersja

en: Cookie Domain
pl: Domena ciasteczka

en: Apps
pl: Aplikacje

en: @date by @username
pl: @date przez @username

en: @langname revisions for %title
pl: Wersje %title w języku @langname

en: Are you sure you want to revert @language translation to the revision from %revision-date?
pl: Czy na pewno przywrócić wersję tłumaczenia na język @language z dnia %revision-date?

en: Revert content shared among translations
pl: Przywróć zawartość dzieloną między tłumaczeniami
