Orejime (2.0.3) - en to sv translation catalogue (42 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Delete
sv: Radera

en: Operations
sv: Funktioner

en: Description
sv: Beskrivning

en: Categories
sv: Kategorier

en: Edit
sv: Redigera

en: Weight
sv: Vikt

en: Required
sv: Obligatoriskt

en: Settings
sv: Inställningar

en: Name
sv: Namn

en: General settings
sv: Allmänna inställningar

en: Label
sv: Etikett

en: Background Color
sv: Bakgrundsfärg

en: View
sv: Visa

en: Created
sv: Skapad

en: Revisions
sv: Versioner

en: Authored by
sv: Författad av

en: Domain
sv: Domän

en: Colors
sv: Färger

en: Text color
sv: Textfärg

en: Create new revision
sv: Skapa ny version

en: Revert
sv: Återställ

en: Revisions for %title
sv: Versioner för %title

en: Revision
sv: Version

en: Changed
sv: Ändrad

en: Revision of %title from %date
sv: Version av %title från %date

en: Debug
sv: Felsök

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
sv: Är du säker på att du vill återställa till versionen från %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
sv: Är du säker på att du vill radera versionen från %revision-date?

en: Services
sv: Tjänster

en: Border color
sv: Kantfärg

en: About
sv: Om

en: Delete all revisions
sv: Radera alla versioner

en: Enabled by default
sv: Aktiverad som standard

en: Language settings
sv: Språkinställningar

en: Publishing status
sv: Status för publicering

en: Copy of the revision from %date.
sv: Kopia av versionen från %date.

en: Current revision
sv: Nuvarande version

en: Privacy Policy
sv: Integritetspolicy

en: The time that the entity was created.
sv: Tiden då objektet skapades.

en: The time that the entity was last edited.
sv: Tiden då objektet senast redigerades.

en: @date by @username
sv: @date av @username
