Orejime (2.0.5) - en to eo translation catalogue (27 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Status
eo: Stato

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: Description
eo: Priskribo

en: Categories
eo: Kategorioj

en: Edit
eo: Redaktu

en: Weight
eo: Pezo

en: Required
eo: Bezonata

en: Settings
eo: Agordoj

en: Name
eo: Nomo

en: General settings
eo: Ĝeneralaj agordoj

en: Label
eo: Etikedo.

en: View
eo: Vidu

en: Created
eo: Kreita

en: Revisions
eo: Malfaroj

en: Authored by
eo: Verkita de

en: Text color
eo: Teksta koloro

en: Create new revision
eo: Kreu novan revizion

en: Revert
eo: Malfari

en: Revisions for %title
eo: Revizioj por %title

en: Revision
eo: Revizio

en: Revision of %title from %date
eo: Revizio pri %title de %date

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
eo: Ĉu vi certas, ke vi volas malfari al la revizio je %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
eo: Ĉu vi certas, ke vi volas forigi la revizion je %revision-date?

en: Language settings
eo: Lingvaj agordoj

en: Copy of the revision from %date.
eo: Kopio de la revizio de %date.
