Orejime (2.0.6) - en to te translation catalogue (20 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Status
te: స్థితి

en: Delete
te: తొలగించు

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Description
te: వివరణ

en: unknown
te: తెలియని

en: Categories
te: వర్గాలు

en: Edit
te: మార్చు

en: Weight
te: భారం

en: Required
te: తప్పనిసరి

en: Settings
te: అమరికలు

en: Name
te: పేరు

en: General settings
te: సాధారణ అమరికలు

en: Label
te: లేబుల్

en: View
te: చూడు

en: Continue
te: కొనసాగించు

en: Created
te: సృష్టితం

en: Text color
te: పాఠ్యపు రంగు

en: About
te: గురించి

en: Language settings
te: భాషా అమరికలు
