Orejime (2.0.7) - en to ar translation catalogue (36 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Status
ar: الحالة

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: Description
ar: الوصف

en: Disabled
ar: معطل

en: Enabled
ar: مفعل

en: unknown
ar: مجهول

en: Categories
ar: التصنيفات

en: Edit
ar: تحرير

en: Weight
ar: الوزن

en: Required
ar: ضروري

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Name
ar: الاسم

en: General settings
ar: الإعدادات العامة

en: Label
ar: التسمية

en: View
ar: عرض

en: Continue
ar: متابعة

en: Created
ar: الإنشاء

en: Revisions
ar: المراجعات

en: Authored by
ar: ألّفه

en: Domain
ar: النطاق

en: Text color
ar: لون النص

en: Create new revision
ar: أنشئ نسخة جديدة

en: Revert
ar: استرجع

en: Revisions for %title
ar: مراجعات %title

en: Revision
ar: مراجعة

en: Changed
ar: تم التغير

en: Revision of %title from %date
ar: نسخة %date من %title

en: Debug
ar: تنقيح

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
ar: هل أنت متأكد أنك راغب في حذف مراجعة %revision-date؟

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
ar: هل أنت متأكد أنك راغب في حذف مراجعة %revision-date؟

en: About
ar: حول

en: Delete all revisions
ar: حذف كافة المراجعات

en: Language settings
ar: إعدادات اللغات

en: Copy of the revision from %date.
ar: نسخة من مراجعة %date.
