Orejime (2.0.7) - en to cs translation catalogue (40 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Status
cs: Stav

en: Delete
cs: Smazat

en: Operations
cs: Operace

en: Description
cs: Popis

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Categories
cs: Kategorie

en: Edit
cs: Upravit

en: Weight
cs: Váha

en: Required
cs: Povinné

en: Settings
cs: Nastavení

en: Name
cs: Jméno

en: General settings
cs: Obecné nastavení

en: Label
cs: Popisek

en: View
cs: Zobrazit

en: Continue
cs: Pokračovat

en: Created
cs: Vytvořeno

en: Revisions
cs: Revize

en: Authored by
cs: Autor

en: Domain
cs: Doména

en: Text color
cs: Barva textu

en: Create new revision
cs: Vytvořit novou revizi

en: Revert
cs: Vrátit

en: Revisions for %title
cs: Revize pro %title

en: Revision
cs: Revize

en: Changed
cs: Změněno

en: Revision of %title from %date
cs: Revize %title z %date

en: Debug
cs: Ladění

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
cs: Opravdu se vrátit k revizi z data %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
cs: Opravdu smazat revizi z data %revision-date?

en: Services
cs: Služby

en: Border color
cs: Barva okraje

en: About
cs: Popis

en: Delete all revisions
cs: Smazat všechny revize

en: Enabled by default
cs: Standardně zapnuto

en: Language settings
cs: Nastavení jazyka

en: Publishing status
cs: Stav zveřejnění

en: Copy of the revision from %date.
cs: Kopie revize z %date.

en: Current revision
cs: Aktuální revize
