Orejime (2.0.8) - en to sr translation catalogue (18 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Status
sr: Статус

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Description
sr: Опис

en: Disabled
sr: Искључено

en: Enabled
sr: Укључено

en: Categories
sr: Категорије

en: Edit
sr: Измени

en: Weight
sr: Тежина

en: Settings
sr: Подешавања

en: Name
sr: Име

en: Label
sr: Ознака

en: View
sr: Преглед

en: Created
sr: Направљено

en: Text color
sr: Боја текста

en: Changed
sr: Промењен

en: Language settings
sr: Подешавање језика
