Orejime (2.0.8) - en to th translation catalogue (34 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Status
th: สถานะ

en: Delete
th: ลบ

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Disabled
th: ปิดการใช้งาน

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: Categories
th: หมวดหมู่

en: Edit
th: แก้ไข

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: Required
th: จำเป็น

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: General settings
th: กำหนดค่าทั่วไป

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: View
th: ดู

en: Continue
th: ดำเนินการต่อ

en: Created
th: สร้างเมื่อ

en: Revisions
th: รุ่น

en: Authored by
th: โพสต์โดย

en: Domain
th: โดเมน

en: Text color
th: สีของข้อความ

en: Create new revision
th: บันทึกเป็นรุ่นใหม่

en: Revert
th: แก้ไขรุ่นกลับคืน

en: Revisions for %title
th: การปรับปรุงรุ่นของ %title

en: Revision
th: รุ่น

en: Changed
th: เปลี่ยน

en: Revision of %title from %date
th: ปรับรุ่น %title จาก %date

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
th: คุณแน่ใจว่าต้องการคืนรุ่นกลับไปเป็นรุ่น %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
th: คุณแน่ใจว่าต้องการลบรุ่นจาก %revision-date?

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Delete all revisions
th: ลบการแก้ไขทั้งหมด

en: Language settings
th: ตั้งค่าภาษา

en: Publishing status
th: สถานะการเผยแพร่

en: Copy of the revision from %date.
th: ชุดคัดลอกของรุ่นปรับปรุงจาก %date.

en: Privacy Policy
th: นโยบายความเป็นส่วนตัว
