Orejime (2.0.9) - en to gu translation catalogue (20 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Description
gu: વર્ણન

en: Categories
gu: શ્રેણીઓ

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Weight
gu: તરલતા

en: Required
gu: જરૂરી

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Name
gu: નામ

en: Label
gu: શિર્ષક

en: View
gu: જુઓ

en: Continue
gu: ચાલુ રાખો

en: Authored by
gu: દ્વારા લખાયેલુ

en: Text color
gu: લખાણ રંગ

en: Changed
gu: બદલ્યું

en: About
gu: વિશે

en: Publishing status
gu: પ્રકાશન સ્થિતિ

en: Image style
gu: ચિત્ર શૈલી
