Orejime (2.0.9) - en to jv translation catalogue (33 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Description
jv: Katrangan

en: Categories
jv: Kategori

en: Edit
jv: Sunting

en: Weight
jv: Urutan

en: Image
jv: Gambar

en: Required
jv: Mbutuhaké

en: Settings
jv: Sétingan

en: Name
jv: Jeneng

en: General settings
jv: Sétingan umum

en: Label
jv: Judul

en: View
jv: Tampilan

en: Continue
jv: Lanjutna

en: Created
jv: Digawé

en: Revisions
jv: Owah-owahan

en: Original image
jv: Gambar asli

en: Authored by
jv: Ditulis dening

en: Text color
jv: Warna tèks

en: Create new revision
jv: Gawé  revisi anyar

en: Revert
jv: Baléknā

en: Revisions for %title
jv: Pengubahan kanggo %title

en: Revision
jv: Perubahan

en: Revision of %title from %date
jv: Revisi %title sākā %date

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
jv: Sampéyan yakin arep mbaléknā nang revisi %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
jv: Sampéyan yakin arep mbusak revisi sākā %revision-date?

en: About
jv: Ngenani

en: Language settings
jv: Ngatur bāsā

en: Copy of the revision from %date.
jv: Nyalin revisi sākā %date.

en: Image style
jv: Gagrag gambar

en: None (original image)
jv: Nihil (gambar asli)

en: Image style: @style
jv: Gayané gambar: @style
