Orejime (2.0.9) - en to lt translation catalogue (40 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Description
lt: Aprašymas

en: Categories
lt: Kategorijos

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Weight
lt: Svoris

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Required
lt: Privalomas

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: General settings
lt: Pagrindinės nuostatos

en: Label
lt: Etiketė

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Continue
lt: Tęsti

en: Created
lt: Sukurta

en: Revisions
lt: Versijos

en: Original image
lt: Originalus paveikslėlis

en: Authored by
lt: Sukūrė

en: Domain
lt: Domenas

en: Text color
lt: Teksto spalva

en: Create new revision
lt: Sukurti naują versiją

en: Revert
lt: Sugrąžinti

en: Revisions for %title
lt: %title versijos

en: Revision
lt: Versija

en: Changed
lt: Pakeista

en: Revision of %title from %date
lt: Versija %title  nuo %date.

en: Debug
lt: Derinimas

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
lt: Ar jūs esate tikri, kad norite sugrąžinti %revision-date datos versiją?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
lt: Ar jūs esate tikri, kad norite pašalinti %revision-date versiją?

en: Services
lt: Paslaugos

en: About
lt: Apie

en: Language settings
lt: Kalbos nuostatos

en: Copy of the revision from %date.
lt: Kopijuoti versija iš %date.

en: Image style
lt: Paveikslėlio stilius

en: None (original image)
lt: Nieko (originalus paveikslėlis)

en: Image style: @style
lt: Paveikslėlio stilius: @style

en: Configure Image Styles
lt: Konfigūruoti paveikslėlių stilius

en: @date by @username
lt: @username - @date
